Vypnout reklamy

Nový telefon Galaxy A51 na FCC, kde se testuje jeho odolnost. Aspoň uvidíte, co se vše při certifikacích dělá, aby telefon mohl být uvedený na trh.

FCC již testuje telefon Samsung Galaxy A51 a nedávno se objevila i fotografie takového testu. Nyní tak můžete i vidět, co takové certifikace znamenají.

Není to jen o tom, že vám představíme specifikace telefonu. Takový telefon totiž musí projít testy, než se vůbec dostane na trh. Na fotkách tak můžeme vidět design telefonu, který je opravdu konečný. K dispozici bude 3.5mm audio jack, USB-C port. Podle informací také 4000mAh baterie s 15W nabíječkou.

Samsung Galaxy A51
Samsung Galaxy A51

Další fotografie ukazuje, že má telefon uprostřed displeje v horní části selfie kameru. Displej má být velikosti 6.5 palců AMOLED. Má se jednat o 32MPx kameru. Na zadní straně je pak 48MPx hlavní kamera, 12MPx kamera a 5MPx makro kamera.

Samsung Galaxy A51
Samsung Galaxy A51

Telefony série Galaxy A (2020) jsou již odhaleny a to včetně Galaxy A71 a A81.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)