Vypnout reklamy
2.8.2019

Samsung odhalil 9 modelů A série roku 2020

Nová řada Samsung Galaxy A se stává velmi populární a právě telefony střední třídy se dobře prodávají. Firma tak vidí vysoký potenciál, který dokáže konkurovat ostatním levným značkám na trhu.

Samsung Galaxy A řada pro rok 2020
Samsung Galaxy A řada pro rok 2020

Pro příští rok si tedy firma přichystala další mobilní telefony této řady. K dnešním telefonům řady přidejte číslo + 1 a vyjde vám nová verze mobilního telefonu. K dispozici máme informace o nových ochranných známkách v úřadu EUIPO (úřad duševního vlastnictví Evropské unie). Jedná se o devět známek a tedy pro všechny telefony Samsung Galaxy A11, A21, A31, A41, A51, A6, A71, A81 a A91. Všechny tyto názvy jsou zařazeny do třídy 9 s popisem: mobilní telefony.

Ještě než firma oficiálně potvrdí výrobu těchto telefonu, tak představí svůj vlajkový telefon Galaxy Note 10 a to již 7.srpna 2019.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.