Vypnout reklamy

Samsung Galaxy A72 s pěti kamerami

Vydáno dne: 5.11.2020

Samsung Galaxy A72 dorazí pravděpodobně v první polovině příštího roku. Nabídne jako první telefon v sérií Galaxy A optický stabilizátor obrazu.

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

Příští rok chce Samsung představit telefon Galaxy A72, který bude disponovat pěti kamerami. Uspořádání kamer bude následující.

Má se jednat o 64MPx hlavní senzor, 12MPx širokoúhlý, 8MPx teleskopický se 3x optickým ZOOM, 5MPx makro senzorem a 5MPx hloubkovým senzorem. V této chvíli pouze vlajkové telefony Samsung podporují 3x optický zoom.

Vše nasvědčuje tomu, že Galaxy S72 bude prvním telefonem v sérií A s optickým stabilizátorem obrazu za poslední čtyři roky.

Samsung chce posílit prodeje série A

Samsung však chce posílit právě sérií A kvůli průměrné ceně a navýšit tak prodeje, protože pandemie ve světě má docela zásadní podíl na poklesu prodejů telefonu v prémiovém segmentu a to hovoříme o dlouhodobém nikoliv krátkodobém horizontu.

Přední kamera telefonu má disponovat 32MPx.

Telefony Galaxy A71 a A51 jsou celkem populární a Samsung má za cíl prodat až 30 miliónu jejích nástupců v roce 2021. Tato série by měla mít v budoucnu až 10% podíl na prodejnosti ve firmě Samsung.

Samsung Galaxy A72 pravděpodobně dorazí v roce 2021.

Buroň Tomáš

Populární příspěvky