Vypnout reklamy

Samsung Galaxy A72 s pěti kamerami

Vydáno dne: 5.11.2020

Samsung Galaxy A72 dorazí pravděpodobně v první polovině příštího roku. Nabídne jako první telefon v sérií Galaxy A optický stabilizátor obrazu.

Příští rok chce Samsung představit telefon Galaxy A72, který bude disponovat pěti kamerami. Uspořádání kamer bude následující.

Má se jednat o 64MPx hlavní senzor, 12MPx širokoúhlý, 8MPx teleskopický se 3x optickým ZOOM, 5MPx makro senzorem a 5MPx hloubkovým senzorem. V této chvíli pouze vlajkové telefony Samsung podporují 3x optický zoom.

Vše nasvědčuje tomu, že Galaxy S72 bude prvním telefonem v sérií A s optickým stabilizátorem obrazu za poslední čtyři roky.

Samsung chce posílit prodeje série A

Samsung však chce posílit právě sérií A kvůli průměrné ceně a navýšit tak prodeje, protože pandemie ve světě má docela zásadní podíl na poklesu prodejů telefonu v prémiovém segmentu a to hovoříme o dlouhodobém nikoliv krátkodobém horizontu.

Přední kamera telefonu má disponovat 32MPx.

Telefony Galaxy A71 a A51 jsou celkem populární a Samsung má za cíl prodat až 30 miliónu jejích nástupců v roce 2021. Tato série by měla mít v budoucnu až 10% podíl na prodejnosti ve firmě Samsung.

Samsung Galaxy A72 pravděpodobně dorazí v roce 2021.

Další zajímavé příspěvky
Certifikace Galaxy S21 na 3C
Galaxy S21

Samsung Galaxy S21 je již v certifikaci 3C. Odhaluje tak nabíjecí výkon nebo samostatnou existenci tohoto telefonu. Tímto také dokazuje, Přečíst si více

Pět telefonů se Snapdragon 875 v prvním čtvrtletí 2020
Qualcomm Snapdragon 875

Pět telefonu se Snapdragon 875 dorazí v prvním čtvrtletí tohoto roku. Tento čip nově nabízí jádro X1, který má také Přečíst si více

Google má novou funkci. Najde Vám hudbu.
Google Firma

Google se rozhodl, že bude mít novou funkci ve své vyhledávači a pomůže lidem najít písničku, která jim uvízla v Přečíst si více

Snapchat startuje novou funkci, kde můžete přidat hudbu do vašich příběhů
Snapchat funkce

Snapchat s novou funkcí, která umožňuje vkládat do příběhu oblíbené písničky. Uživatel si pak může zjístit i více informací o Přečíst si více