Vypnout reklamy

Tak přeci jenom firma Samsung představí nový telefon dříve. Možná vyčkávala na oznámení firmou Huawei a až poté se rozhodla oznámit své datum. Huawei Nova 4 bude představen 17. prosince, tedy 7 dní po představení Galaxy A8s. Jedná se o velký boj mezi společnosti Huawei a Samsung, protože se nevědělo, kdo představí nový telefon s […]

4.12.2018

Samsung Galaxy A8s se představí 10. prosince

Tak přeci jenom firma Samsung představí nový telefon dříve. Možná vyčkávala na oznámení firmou Huawei a až poté se rozhodla oznámit své datum. Huawei Nova 4 bude představen 17. prosince, tedy 7 dní po představení Galaxy A8s.

Jedná se o velký boj mezi společnosti Huawei a Samsung, protože se nevědělo, kdo představí nový telefon s dírou v displeji jako první. Již se nejedná o klasický výřez, ale je k dispozici pouze díra pro selfie fotoaparát.

Vypadá to, že Samsung bude první a konkurenčně rozdrtí firmu Huawei. Firma se nechala slyšet, že plánuje Samsung sesadit z trůnu v prodejích telefonu, ale Samsung se jen tak lehce nevzdá. Displeje obou telefonu jsou však vyrobeny firmou BOE, ale podle všeho displej od Samsungu je více prémiový.

Samsung Galaxy A8s

Samsung Galaxy A8s

Co se týče specifikacích, tak Samsung Galaxy A8s nabídne 6.3 palcový displej 2340x1080px s poměrem 19.5:9 LCD a čipem Snapdragon 810, 6GB RAM a 24MPx selfie fotoaparátem. Na zadní straně je trojitý fotoaparát, kde je senzor standard, široký a snímač hloubky pro bokeh efekt.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.