Vypnout reklamy
30.11.2018

Samsung Galaxy A8s může být bez 3.5 audio jacku

Samsung Galaxy A8s bude pravděpodobně velmi důležitým chytrým telefonem pro Samsung teď ke konci roku. Důvodem je právě konkurence v podobě Huawei. Právě Galaxy A8s a Huawei soupeři o to, kdo jako první dostane na trh telefon s dírou v displeji. 

Nicméně stále je to ještě nepotvrzené, ale posledních informacíSamsung Galaxy A8s být bez 3.5mm audio jacku. Pokud je to pravda, tak se bude jednat o první mobilní telefon bez tohoto audio jacku. Pokud se tak stane, bude se jednat možná o impulz do budoucna a třeba nový vlajkový telefon Galaxy S10 i Note 10 budou bez tohoto audio jacku úplně.

Samsung Galaxy A8s bez 3.5mm audio jacku?

Samsung Galaxy A8s bez 3.5mm audio jacku?

Nový Samsung Galaxy A8s dorazí s čipem Snapdragon 710 a 6GB RAM. Displej bude mít 6.4 palců a baterií 3500mAh.

Podle posledních informací co máme, tak Galaxy A8s má přijít na trh ke konci prosince. Je tak docela možné, že na trh se dostane na nový rok.

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.