Vypnout reklamy

Samsung Galaxy A8s přední panel

Vydáno dne: 20.11.2018

Samsung se opravdu velmi vyhýbá výřezu ve svých telefonech, ale oznámil displeje Infinity-V a Infinity-U. Nejnovější fotografie přední části telefonu Samsung Galaxy A8s naznačuje implementaci Infinity-U displeje. Pojďme se podívat, co jednotlivé displeje znamenají. Třeba takový Infinity – U displej má v horní části výřez ve tvaru U a Infinity-V zase ve tvaru V. Nechybí […]

Samsung se opravdu velmi vyhýbá výřezu ve svých telefonech, ale oznámil displeje Infinity-V a Infinity-U. Nejnovější fotografie přední části telefonu Samsung Galaxy A8s naznačuje implementaci Infinity-U displeje.

Pojďme se podívat, co jednotlivé displeje znamenají. Třeba takový Infinity – U displej má v horní části výřez ve tvaru U a Infinity-V zase ve tvaru V. Nechybí ani Infinity-O ve tvaru O nebo prostý Infinity displej, který nemá žádný výřez a senzory jsou pod displejem.

Typy displejů Samsung

Typy displejů Samsung

Nový telefon Samsung Galaxy A8s bude disponovat čipem Snapdragon 660 nebo silným Snapdragon 670 nebo 675. Telefon obdrží 6GB RAM a 128GB interní úložiště s trojitým fotoaparátem. Nicméně do ČR se možná ani nedostane, protože se píše o exkluzivitě pro Čínský trh.

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš
Tágy: