Vypnout reklamy

Nový telefon Samsung Galaxy A90 5G doplní řadu svých 5G podporovaných mobilních telefonu. Jedná se již o čtvrtý telefon Samsungu s podporou 5G.

Samsung již má své portfolio mobilních telefonu s novým Galaxy S10 5G, Galaxy Note 10 5G a Galaxy Note 10+ 5G. V této chvíli se přidává do této řady čtvrtý mobilní telefon Galaxy A90 5G.

Jedná se o první prémiový telefon střední třídy s podporou next-gen sítě. Samsung Galaxy A90 5G je poháněn novým čipem Snapdragon 855 SoC se 6GB nebo 8GB RAM. Tento telefon poběží na systému Android Pie a má 128GB interní úložiště. 6GB RAM varianta má microSD slot s interním úložištěm 512GB.

Samsung Galaxy A90 5G s velkým displejem

Samsung Galaxy A90 5G s velkým 6.7 palcovým FHD+ SAMOLED displejem Infinity-U. V displeji je zabudován také snímač otisků prstů s výřezem pro selfie kameru 32MPx.

Zadní strana telefonu je pokrytá sklíčkem. Jsou zde tři kamery, kde je jedna 48MPx kamera, 8MPx širokoúhlá a 5MPx hloubkový senzor. Zadní kamera má funkce jako Super Steady, optimalizátor scén a přední kamera je posílena Live Focus módem.

Samsung Galaxy A90 5G
Samsung Galaxy A90 5G

Galaxy A90 5G podporuje taktéž stanici Samsung DeX, takže z telefonu můžete udělat PC. Chytrý telefon je dostupný v černé a bílé barvě se 4500mAh baterií a 25W rychlým nabíjením.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.