Samsung Galaxy Buds Pro budou představeny se Samsung Galaxy S21

Samsung Galaxy Buds Pro disponuje IP7X certifikací a jsou voděodolné. Nabízejí různé funkce pro zlepšení kvality audia, konverzace a budou dostupny ve stříbrné, fialové a černé barvě.

Samsung již očekává představení sluchátek Galaxy Buds Pro s novým Galaxy S21 telefonem. Nicméně firma ještě nezveřejnila přesné datum vydání, ale potvrdila existenci sluchátek na své stránce podpory.

To nám tedy potvrzuje vzhled těchto sluchátek, které v minulosti vystupovaly jako SM-R190. Můžete se tak na fotky podívat níže.

Galaxy Buds Pro má dva reproduktory ve sluchátku a tři mikforony. Každé sluchátko má 11mm basový reproduktor a 6.5mm výškový reproduktor.

Sluchátka budou mít aktivní potlačení hluku s voděodolností na IPX7.

Velikost baterie je prozatím neznámá, ale podle uniklých informací by sluchátka měla mít výdrž 8 hodin a 4.5 hodin při mluvení. K nabíjení je i nabíjecí pouzdro, které dodává 10.5 hodin k mluvení a 20 hodin k přehrávání.

Sluchátka mají mít funkce jako je Ambient zvuk (prostorový), mód konverzace. Dorazí ve stříbrné, fialové, černé barvě a mají stát okolo 229€.

Zdroj