Samsung Galaxy Buds Pro oficiálně

Nová sluchátka Samsung Galaxy Buds Pro splňují nejvyšší standardy odolnosti a zároveň mají delší výdrž, než její předchozí generace.

Se třemi novými telefony řady Galaxy S se Samsung rozhodl odhalit i nová sluchátka Galaxy Buds Pro, které se mají stát vlajkovým produktem společnosti v tomto segmentu sluchátek.

Sluchátka mají lepší ergonomií a také vydrží déle bez nabíjení, což je skvělé. Zároveň k tomu Samsung vylepšil samotnou kvalitu audia a také technologií pro aktivní odstranění hluku.

Nové Galaxy Buds Pro disponují 11mm wooferem pro hluboký zvuk a 6.5mm výškovým reproduktorem. Právě nynější nastavení těchto reproduktorů má za následek lepší kvalitu zvuku oproti Galaxy Buds+.

Krom toho Buds Pro nabízejí zlepšení i v oblasti volání. Díky dedikované jednotce Voice Pickup dokážou sluchátka odbourat okolní hluk a to díky třem mikrofónům, které se o toto postarají. Jeden z těchto mikrofonu zachytává vysoko frekvenční zvuky a dále funkce TWS se postará o to, aby nešel slyšet vítr do mikrofonu a tedy odbourá i toto. Můžete tak v poklidu volat, když jedete třeba na kole.

Je zde také funkce, kdy můžete používat sluchátka jak na telefonu, tak i tabletu a to zároveň. Je zde totiž funkce „Auto Switch“, takže sluchátka se automaticky přepnou. Když se díváte na tabletu na film a začnete používat Samsung telefon, tak se sluchátka automaticky přepnou a film se stopne. To stejné, pokud Vám na telefon bude někdo volat.

Chytré potlačení hluku

Samozřejmě je tady také aktivní rušení hluku, kdy Samsung slibuje, že dokáže zablokovat až 99% hluku okolí. Je zde nastavení, jak moc chcete, aby vám sluchátka okolní hluk kryli. Pokud chcete třeba s někým mluvit, tak nemusíte odbourávat hluk na plno, protože byste druhou osobu neslyšeli. Nicméně jedná se o chytré potlačení hluku a tedy pokud budete mluvit, tak sluchátka rozpoznají, že vedete konverzaci a automaticky propustí veškerý zvuk z okolí.

To není vše a sluchátka nabízejí funkci 360 audio založené na Dolby Head Tracking technologií, která je podobná Apple Spatial Audio. Je zde i herní mód, pokud budete potřebovat nízkou odezvu ze sluchátek.

Výdrž

Každé sluchátko má 61mAh baterií a Samsung říká, že vydrží 5 hodin nepřetržitého poslouchání i se zapnutým ANC (aktivní potlačení hluku) a bez toho 8 hodin. Dále je tady 472mAh pouzdro, které prodlouží dobu hraní na 18 a 28 hodin respektive, podle toho jestli máte ANC zapnuté nebu ne. Rychlé nabíjení vám dodá 1 hodinu možného přehrávání a to za 5 minut nabíjení.

Sluchátka splňují standard IPX7

Sluchátka jsou odolná a vodotěsná, protože splňují standard IPX7. Je to nejvyšší odolnost ze všech modelů Galaxy Buds. Nemusíte se tak ničeho obávat. Sluchátka také dohledáte pomocí systému SmartThings Find.

Dostupnost

Sluchátka Galaxy Buds Pro se v České republice začnou prodávat 29. 1. 2021 v černé (Phantom Black), stříbrné (Phantom Silver) a fialové (Phantom Violet) barevné variantě tak, aby ladily s telefony řady Galaxy S21. Doporučená maloobchodní cena sluchátek je 5 999 Kč.