Vypnout reklamy

Chceme hned z počátku upozornit, že se jedná pouze o koncem a nikoliv o konečnou podobu tohoto telefonu. Samsung je konečně připraven vydat svůj první skládaný telefon a to již příští rok. Po několika letech vývoje mají konečně flexibilní displej, který mohou použít. Na základě jednotlivých informací, které každý ví ohledně designu, tak se vytvořilo […]

13.11.2018

Samsung Galaxy F ukázán na zajímavém videu

Chceme hned z počátku upozornit, že se jedná pouze o koncem a nikoliv o konečnou podobu tohoto telefonu. Samsung je konečně připraven vydat svůj první skládaný telefon a to již příští rok. Po několika letech vývoje mají konečně flexibilní displej, který mohou použít.

Na základě jednotlivých informací, které každý ví ohledně designu, tak se vytvořilo koncepční video nového telefonu Samsung Galaxy F. Video je seskládáno na základě různých patentů a blízkých variant. Na videu jde vidět telefon z každého úhlu, a také to, jak takové skládání telefonu funguje.

Samsung Galaxy F má mít dva displeje v jednom a po otevření máte získat 7.3 palcový displej s rozlišením 1536x2152px. Ve chvíli, kdy telefon složíte, tak uvidíte právě jen ten jeden displej o velikosti 4.58 palců s rozlišením 840x1960px s poměrem 21:9.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)