Vypnout reklamy

Samsung Galaxy F41 a jeho oficiální specifikace

Vydáno dne: 19.11.2020

Samsung Galaxy F41 a jeho oficiální specifikace k dispozici. Nevíme však, jestli se tento telefon dostane i do české republiky.

Minulý měsíc představil Samsung další mobilní telefon a to Galaxy F41 se 6000mAh baterií, která vydrží až 26 hodin při video přehrávání, 21 hodin pokud prohlížíte internet.

Telefon byl nově vyroben v Indií a podle marketingu cílí zájmena na mladé lidi.

Galaxy F41
Galaxy F41

Nový telefon F41 disponuje 6.4 palcový SAMOLED displej s 1080p+ rozlišením. Slibuje tak 110% pokrytí NTSC barevnosti škálou a světlostí 420 nitů. Uvnitř telefonu je čip Exynos 9611 a běží na Android 10 s One UI Core 2.1.

Telefon dále má 6GB RAM a 64 nebo 128GB interní úložiště. V telefonu můžete mít dvě SIM karty a microSD.

Kamera je tady 64MPx a 32MPx selfie kamera. Je zde třeba mód “Single Take”, který zvládne udělat 7 fotek najednou a 3 videa a následně vám mód nabídne, co si chcete ponechat.

Je zde možnost nahrávání při 4K rozlišení a nabízí módy jako je hypersmyčka nebo boomerang. Je zde také 123 stupňová ultra široká kamera a 8 MPx s “Live Focus” (hloubkový senzor). Snímač otisků prstů je na zadní straně.

Nechybí ani 15W nabíječka, což není moc rychlé a nabije telefon za 2 hodiny a 40 minut z 0 – 100%.

Problém je, že nevíme, jestli se vůbec tento telefon dostane na náš trh.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
OnePlus 8T na video – rozebráno
OnePlus 8T

OnePlus 8T byl ve videu rozebrán. Pokud se tedy chccete dozvědět více o jeho odolnosti, tak doporučujeme se podívat na Přečíst si více

Samsung vydá nový čip, který bude rychlejší, než čip od Qualcomm
Exynos s AMD GPU

Exynos dorazí s čipem s jádry od ARM a nikoliv s vlastními. Zároveň by mohl příští rok nahradí Mali GPU Přečíst si více

Samsung se vrací do hry s mobilními telefony
Samsung statistiky

Samsung se opět dostává zpátky a zvyšuje svůj podíl na trhu s mobilními telefony. Pravděpodobně ubírá firmě Huawei, protože té Přečíst si více

Redmi Watch oznámen
Xiaomi s duální vyskakovací kamerou

Xiaomi Redmi Watch byly představeny. Jsou to první hodinky od této společnosti, které nabízejí klasický čtvercový displej. Zároveň se nabízejí Přečíst si více