Vypnout reklamy

Samsung Galaxy Fold 2 bude výrazně levnější, než jeho první verze. Telefon bude k dispozici za 1000$, takže se dostane na cenu telefonu Galaxy S11.

11.12.2019

Samsung Galaxy Fold 2 nebude stát víc jak 1000$

Podle nejnovější zprávy The Korea Herald má dorazit Samsung s novým telefonem Fold 2. Tato druhá verze telefonu má být mnohem levnější než jeho první verze.

Telefon totiž dorazí s výraznou změnou designu. Samsung totiž udělá stejný design, jako znovu zrozený telefon Motorola Razr, který je levnější. Právě menší prostor pro skládaný telefon s kombinací poklesem ceny výroby takového displeje, bude možné koupit telefon okolo 1000$.

Samsung Galaxy Fold 2
Samsung Galaxy Fold 2

Podle nejnovější zprávy bude stát Fold 2 okolo 840$ v Korei. A ve světě pak 1000$. Představení nové verze očekáváme na MWC 2020 v Barceloně po boku Galaxy S11.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.