Vypnout reklamy

Samsung Galaxy Fold 2 – rendery a video

Vydáno dne: 19.1.2020

Nový Samsung Galaxy Fold 2 má být kvalitnější a hlavně levnější. Podle posledních informacích má firma Samsung tento telefon prodávat pod 1000$.

K dispozici máme skvělé rendery a video, které ukazují design telefonu, schopnost se skládat a zase otevírat. Celý mechanismus lze vidět na videu, které vyrobilo LetsGoDigital.

Jemrmaine Smit nebo-li Concept Creator vytvořil koncept pro server LetsGoDigital. Galaxy Fold 2 tak můžete vidět na animačním videu. V této chvíli vychází z posledních informací ohledně tohoto telefonu.

Společnost Samsung také nedávno informovala ohledně Ultra Thin Glass (UTG), které má být pravděpodobně určeno pro Galaxy Fold 2 displej. Displej by tak měl být tenký, jako lidský vlas.

Displej je zároveň mnohem více odolnější vůči poškrábání a odolnější. První generace telefonu Galaxy Fold používala polyamidový plast, což byl celkem problém, protože taková obrazovka se dala velmi rychle poškrábat.

Je asi jasné, že nový Galaxy Fold 2 bude mít jiné sklíčko. Avšak displej bude 6.7 palcový s AMOLED technologií. Displej je tak výrazně větší, než například má Motorola RAZR.

Samsung Galaxy Fold 2
Samsung Galaxy Fold 2

Vedle oznamovací obrazovky je duální fotoaparát a blesk. Nevíme, jaké rozlišení daný fotoaparát má, ale podle všeho by mohl mít telefon 108MPx.

Cena

Telefon má podle všeho stát pod 1000$, jestli tomu tak opravdu bude, to se dozvíme asi za měsíc. Záleží, jaký displej i sklíčko firma použije.

Telefon bude fungovat na operačním systému Android 10 v kombinaci s One UI 2. Telefon bude mít dvě baterie a to 2135mAh a 2245mAh. Baterie budou rozdělené kvůli skládání a rozkládání telefonu. Podpora 45W rychlého nabíjení.

Kdy telefon vyjde?

Samsung Galaxy Fold 2
Samsung Galaxy Fold 2

Představení tohoto telefonu bude pravděpodobně 11. února na Galaxy Unpacked 2020, které se koná v New Yorku.

Předpokládá se také to, že nový Galaxy Fold 2 bude k dispozici ve větším počtu zemí ihned po uvedení na trh.

Buroň Tomáš