Vypnout reklamy

Nový mobilní telefon Samsung Galaxy Fold dorazí pravděpodobně dnes na trh. Na IFA 2019 bude představen (opět) a zavítá jako první na trh v Jižní Koreji.

6.9.2019

Samsung Galaxy Fold možná dorazí již 6. září

Samsung oficiálně potvrdil, že v září s telefonem Galaxy Fold dorazí na trh. Prozatím však neřekli žádné přesné datum, ale je možné, že míří právě na počátek měsíce. Ten den by měl být dnes.

Právě dnes také začíná IFA 2019 v Berlíně, kde podle všeho se Samsung rozhodl svůj telefon poslat v této chvíli do prodeje. Nedávno se už otevřely před-registrace v Číně, Jižní Koreji, které jako první obdrží Galaxy Fold.

Samsung Galaxy Fold
Samsung Galaxy Fold

Stejná zpráva také hovoří o tom, že v září má telefon Galaxy Fold dorazit do USA a Číny. Přesné datum je stále neznámé, avšak Samsung očekává 20 – 30 000 Galaxy Fold telefonu, které se prodají na území jižní Koreji ke konci tohoto roku.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.