Vypnout reklamy

Samsung Galaxy Fold v září

Vydáno dne: 25.7.2019

Samsung Galaxy Fold bude v České republice od září. Prošel řadou vylepšení, které zpevňují jeho konstrukci a není tak náchylná k prasknutí.

Na počátku letošního roku firma Samsung oznámila skládací telefon Samsung Galaxy Fold. Od té doby se dlouho nic nedělo. Problém nastál ve chvíli, kdy byl telefon poskytnut influencerům a nalezli problém, kdy displej praskal.

Společnost proto věnovala dostatek času k posouzení designu výrobku. Realizovala tak nezbytná vylepšení a testy k tomu, aby vše fungovalo jak má. Došlo na následující změny v konstrukci.

Vylepšené prvky

Horní ochranná vrstva displeje Infinity Flex byla potažena až za rámeček, takže je zřejmé, že je nedílnou součásti konstrukce displeje a není určena k sejmutí.

Samsung Galaxy Fold
Samsung Galaxy Fold

Galaxy Fold obsahuje další vylepšení, která chrání přístroj před vnějšími vlivy.

Horní a spodní část pantu byla zpevněna nově přidanými ochrannými kryty. Pro zvýšení ochrany displeje byly pod displej přidány další kovové vrstvy a prostor mezi pantem a tělem telefonu Galaxy Fold se zmenšil.

Galaxy Fold od září

Došlo i na další optimalizace aplikací a služeb uživatelského prostředí telefonu. Finální produkt bude dostupný od září.

Zdroj: Tisková zpráva

Buroň Tomáš