Vypnout reklamy
23.7.2019

Vylepšená verze Samsung Galaxy Fold telefonu

Již se opět testuje vylepšená verze telefonu Samsung Galaxy Fold mezi lidmi. Nový telefon je přísně střežen společnosti Samsung. Jelikož neproběhl v minulosti žádný veřejný test telefonu, tak poté, co ho různí Youtubeři měli v ruce a začal se kazit, tak bylo potřeba telefon přepracovat.

Původně měl telefon dorazit již v červnu, což se nestalo, ale Samsung neustále pracuje na tomto mobilním telefonu. Ve světě je již 2000 modelů s touto novou vylepšenou verzi.

Samsung Galaxy Fold
Samsung Galaxy Fold

Nedávno jsme mohli nový telefon Galaxy Fold vidět v rukách jednoho člověka v metru v Novém Dhilí. Jedná se sice o vylepšenou verzi, ale pravděpodobně jen v detailech, protože design telefonu je stejný. Tak jak jsme ho mohli vidět před několika měsíci.

Vypadá to tedy, že Samsung dodrží nejnovější termín vydání a to je srpen 2019.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.