Vypnout reklamy

Nový telefón low-end série Galaxy M bude mít baterií o velikosti 6000mAh. Přesně nevíme, jestli to bude M20s nebo jiný telefon této řady.

Již víme, že Samsung pracuje na monstrózní baterií o velikosti 6000mAh. Tato baterie se má objevit v telefonu Galaxy M20s, což je nástupce telefonu Galaxy M20. Telefon vystupuje pod modelovým označením SM-M207.

Samsung Galaxy M20s se 6000mAh baterií
Samsung Galaxy M20s se 6000mAh baterií

K dispozici máme oficiální potvrzení od Samsungu, že jeden člen série Galaxy M bude mít obrovskou baterií o kapacitě 6000mAh a podle spekulací se má jednat o Galaxy M20s. K dispozici máme i reklamní plakát, kde je napsáno, že se máme připravit na #GoMonster.

Krom informace, že tento telefon má mít velkou baterií, tak žádné specifikace neznáme. Taktéž nevíme, na které trhy nový telefon low-end třídy zavítá.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.