Vypnout reklamy

Samsung Galaxy M31 představen

Vydáno dne: 25.2.2020

Nový telefon Samsung Galaxy M31 představen pro Indický trh. Zároveň informujeme, že telefony série M se objevují i v ČR, takže je možné že dorazí i sem.

V Indii frčí telefony Galaxy M31, což jsou telefony, které patří do nižší třídy. A jelikož Samsung musí na tomto trhu bojovat, tak vytvořil skvělé telefony v poměru cena / výkon.

Firma nabízí tyto telefony i v české republice. Nyní máme k dispozici informace ohledně Galaxy M31, který má 64MPx hlavní fotoaparát, snímač otisků na zadní straně a 6000mAh baterií.

Samsung Galaxy M31
Samsung Galaxy M31

Obrazovka telefonu je sAMOLED s malým výřezem pro selfie kameru.

Telefon je poháněn čipem Snapdragon 665 nebo Exynos 9611. Zadní kamera se skládá z hlavní, širokoúhlé, hloubkové kamery a dedikované makro kamery.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
Kirin 9000 v testu
Huawei Mate 40

Nový čip Kirin 9000 v testu na Geekbench. Nabízí silný výkon a lepší, jak Snapdragon 865. Pojďme se tedy podívat, Přečíst si více

Square Enix vydá Tomb Raider Reloaded na mobilní telefony
Hra Tomb Raider Reloaded

Square Enix vydá novou hru Tomb Raider Reloaded. Jedná se o hru na mobilní telefony v kresleném grafickém zpracováním.

Samsung Galaxy M31s oficiálně v ČR
Galaxy M31s

Nový telefon Galaxy M31s je skvělý telefon, který nabízí dostatečný výkon pro dnešní mobilní hry. Nabízí vlastní Samsung procesor Exynos.

Samsung Galaxy M31s dorazí 30. července
Samsung Galaxy M31s

Telefon Samsung Galaxy M31s dorazí 30. července. Nevíme, jestli zrovna do ČR, ale všechno je možné. Pojďme se podívat, co Přečíst si více