Vypnout reklamy

Samsung Galaxy Note 10+ v testu odolnosti

Vydáno dne: 30.8.2019

K dispozici máme nový test odolnosti Samsung Galaxy Note 10+ telefonu. Parádni mobilní telefon, který je stvořen opravdu precizně.

Jako každý vlajkový telefon, tak i nový Samsung Galaxy Note 10+ se podrobil testu odolnosti. Telefon se 6.8 palcovým telefonem, malým rámečkem. Dokáže přežít tento test?

YouTuber Zack z JerryRigEverything poskytl video, kde testuje nový vlajkový telefon. Pokud tedy chcete vidět, jak se telefonu v testu dařilo, tak se stačí podívat na video níže.

S Pen a ovládání gesty

Nové S Pen nabízí gesta ovládána na základě gyroskopu a má také bluetooth. Vnějšek tohoto S Pen je vyroben z obarveného plastu. Stejně jako Note 9, tak ani Note 10+ nelze vložit do zadní části telefonu.

Přední i zadní část telefonu je pokryta sklíčkem Gorilla Glass 6, avšak Samsung má implementované i vlastní sklíčko tento rok. Avšak obě strany se dají poškrábat až u stupně tvrdosti 6. Hlubší rýhy se pak dělají u stupně 7, avšak i přesto snímač otisků v displeji funguje normálně.

Nakonec došlo na test ohebnosti. Telefon nemá žádné slabé místa a test ohebnosti přežil bez problému.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
Samsung v Česku spustil prodej Galaxy S10 Lite, Note 10 Lite a Galaxy A71
Galaxy S10 Lite

Prodej nových telefonu Galaxy S10 Lite, Note 10 Lite, Galaxy A71 dorazil do české republiky. Nyní je můžete vidět v Přečíst si více

Samsung dorazil s aktualizovaným 3D skenerem na Note 10+
Samsung Galaxy Note 10

Samsung dorazil s aktualizovaným 3D skenerem, který nyní má dva módy a to je mód člověk nebo věc. Je jen Přečíst si více

Samsung Galaxy S10 Lite a Galaxy Note 10 Lite míří do ČR
Galaxy S10 Lite

Do české republiky míří nové telefony Samsung Galaxy S10 Lite a Note 10 Lite. Nabízejí úctyhodný výkon i fotoaparát.

Nové fotografie telefonu Note 10 Lite
Telefon Samsung Galaxy Note 10

Nové fotografie telefonu Note 10 Lite je zase k dispozici. Oznámení tohoto telefonu očekáváme v únoru na MWC 2020.