Vypnout reklamy

Samsung Galaxy Note 8 přijde. Je to potvrzené.

V roce 2011 poprvé Samsung vydal do světa Samsung Galaxy Note. Jednal se o phablet. Lidé si časem na velké displeje zvykli a uznali, že je to opravdu dobrý nápad. Ale poté co se stalo s Note 7 si všichni mysleli, že tato série skončí. Není tomu tak! Samsung se nevzdává a bude i nadále […]

Samsung Galaxy Note 8

V roce 2011 poprvé Samsung vydal do světa Samsung Galaxy Note. Jednal se o phablet. Lidé si časem na velké displeje zvykli a uznali, že je to opravdu dobrý nápad. Ale poté co se stalo s Note 7 si všichni mysleli, že tato série skončí.

Není tomu tak!

Samsung se nevzdává a bude i nadále vydávat telefony Samsung Galaxy Note. Tentokrát se chystá s pořadovým číslem 8. Nový Samsung Galaxy Note 8 bude opět na konci roku k mání a věříme, že se již Samsung poučil a stejnou chybu neudělá.

Zkušební testy Samsungu - nový testovací proces

Zkušební testy Samsungu – nový testovací proces

Telefony již procházejí jiným výrobním procesem než jsme zvyklí. Jelikož při vyšetřování problému s Note 7 zjístili, že mají spoustu loajálních zákazníků, které tento problém s hořícím telefonem neodradil, tak se rozhodli oficiálně potvrdit i 8 sérií Note. 

Lidé podle všeho stále čekají na vylepšení. Jedná se o lidi, kteří vlastní Samsung Galaxy Note 5 a Note 4.

Věříme, že to dopadne dobře a bude se jednat o peckovní mobilní telefon, který Galaxy Note 7 bezpochyby byl. Problémem však nastal s baterií.