Vypnout reklamy

Samsung musí aktualizaci svého telefonu pořádně odladit, aby ji mohl vydat. Aktualizaci již získávají telefony Galaxy S9 a budou následovat telefony Note 8 a Galaxy S8. Beta test proběhl celkem dobře u telefonu Note 9. Aktualizace by se měla dostat na telefony již v únoru. Podle posledních informací se však Android 9 Pie s One […]

3.1.2019

Samsung vydá aktualizaci pro Note 8 dřív, než pro Galaxy S8

Samsung musí aktualizaci svého telefonu pořádně odladit, aby ji mohl vydat. Aktualizaci již získávají telefony Galaxy S9 a budou následovat telefony Note 8 a Galaxy S8.

Beta test proběhl celkem dobře u telefonu Note 9. Aktualizace by se měla dostat na telefony již v únoru. Podle posledních informací se však Android 9 Pie s One UI dostane na telefony již ke konci tohoto měsíce.

Nicméně co je zajímavé, tak třeba Galaxy Note 8 má obdržet aktualizaci systému Android 9 Pie dřív, než Samsung Galaxy S8 a S8+, kteří aktualizaci obdrží až v březnu.

Plán aktualizací Samsung

Plán aktualizací Samsung

Android Pie se dostane i na telefony Galaxy A6, A6+, K2 (2018), J2 Core, J8 a J7 Neo. V srpnu dokonce tablet Galaxy Tab 3. Pár telefonu již obdrželo aktualizaci Android 9 Pie před vánoci. Jedná se třeba o Galaxy A8, Galaxy J3 2017, Xcover.

Nicméně naplánované aktualizace se mohou kdykoliv změnit a dorazíit mohou dřív nebo později.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.