Vypnout reklamy

Samsung Galaxy Note 9 v měděné barvě

Od úterý 6. Listopadu bude možné zakoupit Samsung Galaxy Note 9 v nové exkluzivní barvě. Jedná se o měděnou barvu. Pokud se vám tato barva líbí, tak S – PEN bude v měděné barvě. Nový telefon v měděné barvě bude k dispozici ve verzi s 512GB a za maloobchodní cenu 32 499,- Kč ve značkových […]

Samsung Galaxy Note 9

Od úterý 6. Listopadu bude možné zakoupit Samsung Galaxy Note 9 v nové exkluzivní barvě. Jedná se o měděnou barvu. Pokud se vám tato barva líbí, tak S – PEN bude v měděné barvě.

Nový telefon v měděné barvě bude k dispozici ve verzi s 512GB a za maloobchodní cenu 32 499,- Kč ve značkových prodejnách. Samsung Galaxy Note 9 je vybaven obrovskou baterií o velikosti 4000 mAh, která vydrží spoustu hodin.

Nový telefon Galaxy Note 9 disponuje 10nm rychlým procesorem, který má v sobě zabudovaný modul s možným stahováním až 1.2GB za sekundu. Vhodné jak pro streamování her nebo stahování.

S – Pen je zde u této barevné kombinace v měděné barvě. Díky Bluetooth Low Energy (BLE) je možné využívat S PEN taktéž pro pořizování selfie fotografií nebo seskupování obrázků. Vhodné tak pro manažery, kteří mají třeba v telefonu vytvořené prezentace a následně přes DeX stanici mohou telefon připojit k monitoru a prezentaci ukázat. Kliknutím na S – Pen posunete snímek, stopnete video a mnohem více.

Zdroj: Tisková zpráva