Vypnout reklamy

Trojitá kamera u Samsung Galaxy S10 v detailu

Vydáno dne: 3.10.2018

Samsung již má telefon se třemi senzory. Jedná se o telefon Samsung Galaxy A7 2018. Nicméně pořádný telefon s takovým fotoaparátem dorazí příští rok. Jedná se o Samsung Galaxy S10, který má k dispozici senzory pro širokoúhlý záběr, standardní a teleskopický. Již jsme mohli na internetu vidět několik specifikacích, avšak nebyly pravdivé. Tentokrát se bude […]

Samsung již má telefon se třemi senzory. Jedná se o telefon Samsung Galaxy A7 2018. Nicméně pořádný telefon s takovým fotoaparátem dorazí příští rok. Jedná se o Samsung Galaxy S10, který má k dispozici senzory pro širokoúhlý záběr, standardní a teleskopický.

Již jsme mohli na internetu vidět několik specifikacích, avšak nebyly pravdivé. Tentokrát se bude jednat pravděpodobně o správné údaje.

Hlavní senzor fotoaparátu zůstane nezměněn a dorazí s 12MPx senzorem a variabilní clonou f/1.5 a f/2.4. Teleskopický senzor (pro ZOOM) bude prakticky stejný, ale má rozlišení 13MPx. Oba senzory disponují elektronickým stabilizátorem obrazu.

Samsung Galaxy S10 fotoaparáty

Samsung Galaxy S10 fotoaparáty

Dále je tedy třetí senzor, který je určen pro záběr širšího okolí a dokáže na záběr vzít až 123 stupňů celkového obrazu. 

Nicméně každá varianta Galaxy S10 bude disponovat různou konfigurací fotoaparátu a také čteček otisků prstů. Jméno S10 není stále oficiálně potvrzeno, pouze kódové označení Beyond.

Zdroj

Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)