Vypnout reklamy

Limitovaná edice Samsung Galaxy S10 nebude v provopočátku k dispozici, ale až o týden později. Limitovaná edice bude stát okolo 1000$.

11.2.2019

Limitovaná edice Galaxy S10+ nebude v prvopočátku v prodeji

Samsung Galaxy S vlajkové telefony se odhalí 20. února, ale na trh se nedostanou do 8. března. Nicméně zákazníci si budou moci tyto telefony před-objednat a možná k ním dostanou i sluchátka Galaxy Buds.

Problémem je, že jeden model Galaxy S10 nebude dostupný až do 15. března a jedná se tedy o limitovanou edici a pravděpodobné o edici s 5G. Ta se objeví na trhu o týden později, takže nic hrozného.

Limitovaná edice Samsung Galaxy S10+

Limitovaná edice Samsung Galaxy S10+

Právě Samsung potvrdil, že limitovaná Edice Samsung Galaxy S10+ nebude v prodeji do 15. března. Tento model pak bude nejdražším z řady a dorazí s 1TB úložištěm a 12GB RAM.

O ostatních třech modelech Galaxy S10 není žádná informace o tom, že by se nějak zpozdily a tedy věříme, že dorazí na trh od 8. března. Co se týče ceny limitované edice, tak ta se pohybuje okolo 1500$, což je celkem dost.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.