Samsung „Ultra Premium“ Galaxy S10 obdrží až 5 senzorů pro fotoaparát

Pro společnost, který je průkopníkem v mobilních technologií, myslící na budoucnost a klidně riskuje, tak je Samsung docela pozadu s fotoaparáty, protože firma má prozatím maximálně 3 senzory u svých vlajkových telefonu. Selfie fotoaparát s 1 senzorem a zadní fotoaparát duální. Nicméně to se má prý u nové verze Galaxy S10 změnit a společnost se […]

Samsung Galaxy S10

Pro společnost, který je průkopníkem v mobilních technologií, myslící na budoucnost a klidně riskuje, tak je Samsung docela pozadu s fotoaparáty, protože firma má prozatím maximálně 3 senzory u svých vlajkových telefonu. Selfie fotoaparát s 1 senzorem a zadní fotoaparát duální.

Nicméně to se má prý u nové verze Galaxy S10 změnit a společnost se rozhodla implementovat 5 senzorů. 

Podle poslední zprávy z Koreji bude mít společnost Samsung celkem tři verze tohoto telefonu. Ve standardní verzi bude k dispozici se třemi senzory (duální zadní fotoaparát a 1 senzor pro selfie) a následuje „prémiový“ telefon se čtyřmi kamerami (tři vzadu a jeden senzor v přední části). Poslední dostupný telefon bude ultra-prémiový a ten ponese tři senzory na zadní straně a duální selfie kameru.

Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10

Nicméně se jedná o opravdu velkou dávku obrazových senzorů a je možné, že Samsung bude potřebovat externí pomoc. V minulosti veškeré senzory dodávala jejich firma Samsung Electro-Mechanics, ale jelikož se jedná o trošku větší zakázku, tak to tato firma všechno nezvládne a Samsung bude potřebovat někoho dalšího.

Zdroj