Vypnout reklamy

Samsung zveřejnil patent na nové funkce svého telefonu a to na serveru WIPO, který se stará o světové patenty. Tento patent byl zveřejněn 16. ledna 2019 a ukazuje funkčnost displeje v praxi. Právě druhý displej v místech, kde jsou v displeji senzory, tak zvládne vylepšit celkový pohled. Aby místo okolo senzorů nezůstalo nevyužité, tak se […]

Samsung zveřejnil patent na nové funkce svého telefonu a to na serveru WIPO, který se stará o světové patenty. Tento patent byl zveřejněn 16. ledna 2019 a ukazuje funkčnost displeje v praxi.

Právě druhý displej v místech, kde jsou v displeji senzory, tak zvládne vylepšit celkový pohled. Aby místo okolo senzorů nezůstalo nevyužité, tak se rozhodli ho trošku vylepšit a mají k tomu patenty se spoustou kreativity. Například ikonka srdce může být zobrazena ve chvíli, kdy se využívá biometrický senzor nebo třeba kamera ve chvíli, kdy je kamera spuštěna. Ikonky mohou být také animované.

Senzory animace Galaxy S10

Senzory animace Galaxy S10

Jako bonus dokáže druhý displej zobrazovat barvy, takže okolo senzorů se mohou vytvářet různé informace třeba červená v případě, kdy není kamera připravená. Právě Samsung Galaxy A8s má takovouto animaci.

Zdroj

Buroň Tomáš