Samsung Galaxy S10 pravděpodobně umístí do displeje snímač otisků ultrasonic

Podle poslední zprávy se Samsung rozhodl implementovat do displeje novou technologií Ultrasonic senzory, která dokáže vytvořit 3D obrázek vašeho otisku prstů, což je prakticky velmi bezpečné. Snímač otisků v displeji můžeme vidět u výrobců Vivo, Huawei a Xiaomi, kteří používají optickou technologií. Samsung informoval o tom, že ultrasonic snímač otisků prstů umístí do příštích vlajkových […]

Samsung firma

Podle poslední zprávy se Samsung rozhodl implementovat do displeje novou technologií Ultrasonic senzory, která dokáže vytvořit 3D obrázek vašeho otisku prstů, což je prakticky velmi bezpečné.

Snímač otisků v displeji můžeme vidět u výrobců Vivo, Huawei a Xiaomi, kteří používají optickou technologií.

Samsung informoval o tom, že ultrasonic snímač otisků prstů umístí do příštích vlajkových telefonu. Právě tyto senzory se mají objevit ve dvou variantách Galaxy série. Jedná se o nejvyšší verzi Galaxy S10 Galaxy Note 10.

Qualcomm a Samsung

Právě Samsung požádal Qualcomm o tuto technologií, kterou do svých telefonu implementuje pro příští rok. Tato technologie se dočká světového představení ještě toto léto.

Ultrasonic snímač otisk prstů je odlišný od optického nebo kapacitního senzoru, jelikož Ultrasonic snímač dokáže vytvořit 3D obraz vašeho otisku. Vysílač pulsuje přes displej do vašeho prstu a následně se vlny signálů vrací svět, čímž se začne vytvářet obraz s unikátními detaily otisků prstů.

I když Samsung nepřijde jako první se snímače otisků v displeji, tak bude první, kdo přijde s Ultrasonic senzory.

V této chvíli Vivo, Huawei a Xiaomi disponují optickým snímačem od Goodix nebo Synaptics.

Zdroj