Vypnout reklamy
7.2.2019

Samsung Galaxy S10e obrovský únik informací

Čím blíže je představení telefonu Samsung Galaxy S10, tak tím více informací se dere na povrch. K dispozici proto máme obrovský únik informací, kde je jak celé jméno, fotografie i specifikace.

Co se týče jména, tak zapomeňte na pojmenování telefonu Samsung Galaxy S10 Lite. Teď se jedná o Samsung Galaxy 10e a je to potvrzené i fotografiemi, kde je samotná certifikace od agentury NBTC v Thajsku.

Dále tady máme další fotografie, která ukazuje díru v displeji, kde je vloženy senzor pro selfie. Podle všeho má senzor 8 – 10mm.

Mezitím co Samsung Galaxy S10 a Galaxy S10+ bude mít 6.1 palcový a 6.4 palcový displej se snímačem otisků prstů v displeji, tak Galaxy S10e bude mít 5.8 palcový displej, ale bez jakéhokoliv zahnutí. Snímač otisků prstů bude také integrován do tlačítka zapnutí na boční straně.

K dispozici máme živé fotografie nového telefonu Galaxy S10e, takže už víme, jak bude vypadat telefon Galaxy S10, S10+ i S10e.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.