Samsung Galaxy S10e obrovský únik informací

Nové fotografie telefonu Samsung Galaxy S10e k dispozici. Telefon je tedy potvrzen s názvem Samsung Galaxy S10e nikoliv "Lite".
Samsung Galaxy S10e

Čím blíže je představení telefonu Samsung Galaxy S10, tak tím více informací se dere na povrch. K dispozici proto máme obrovský únik informací, kde je jak celé jméno, fotografie i specifikace.

Co se týče jména, tak zapomeňte na pojmenování telefonu Samsung Galaxy S10 Lite. Teď se jedná o Samsung Galaxy 10e a je to potvrzené i fotografiemi, kde je samotná certifikace od agentury NBTC v Thajsku.

Dále tady máme další fotografie, která ukazuje díru v displeji, kde je vloženy senzor pro selfie. Podle všeho má senzor 8 – 10mm.

Mezitím co Samsung Galaxy S10 a Galaxy S10+ bude mít 6.1 palcový a 6.4 palcový displej se snímačem otisků prstů v displeji, tak Galaxy S10e bude mít 5.8 palcový displej, ale bez jakéhokoliv zahnutí. Snímač otisků prstů bude také integrován do tlačítka zapnutí na boční straně.

K dispozici máme živé fotografie nového telefonu Galaxy S10e, takže už víme, jak bude vypadat telefon Galaxy S10, S10+ i S10e.

Zdroj