Vypnout reklamy

Rendery vlajkových telefonu Samsung Galaxy S10 jsou tady. Máme je uspořádané hezky vedle sebe od nejmenšího po největší, kde nejmenší je Galaxy S10E a největší S10+. Jak jste si tedy mohli všimnout, tak telefony se od sebe liší velikosti předního displeje a co se týče verze plus, tak na přední straně má duální selfie fotoaparát. […]

19.1.2019

Samsung Galaxy S10E, S10 a S10+ na renderech

Rendery vlajkových telefonu Samsung Galaxy S10 jsou tady. Máme je uspořádané hezky vedle sebe od nejmenšího po největší, kde nejmenší je Galaxy S10E a největší S10+.

Jak jste si tedy mohli všimnout, tak telefony se od sebe liší velikosti předního displeje a co se týče verze plus, tak na přední straně má duální selfie fotoaparát.

Samsung se rozhodl, že první oficiální představení bude 20. února, kdy je událost v San Francisku. Stále jsme však ještě 1 měsíc před úplným odhalením mobilního telefonu.

Samsung Galaxy S10E, S10 a S10 Plus

Samsung Galaxy S10E, S10 a S10 Plus

Mezitím máme k dispozici nové rendery od Evan Blass, který je sehnal a jedná se o ukázku průhledných krytů. Přesto, že pravděpodobně krycí sklo nebude fungovat se snímačem otisků pod displejem, tak průhledný kryt mít můžete.

Zadní strana telefonu Galaxy S10

Je docela jasné podle renderů, že i nejlevnější varianta Galaxy S10E dorazí s duálním zadním fotoaparátem a menším displejem. Nechybí ani díra v displeji pro selfie fotoaparát namísto výřezu.

Další dva modely mají na zadní straně tři senzory.

Vlajkové telefony Galaxy S10 mají senzory umístěny horizontálně nikoliv vertikálně jako u Galaxy A9.

Krom těchto tří telefonu Samsung plánuje později ukázat i 5G telefon Galaxy S10, ale nevíme, jestli se představí zároveň 20. února.

Buroň Tomáš