Samsung Galaxy S22+ žije a je lákavější než kdy dříve za tuto vražednou cenu

Samsung Galaxy S22+ za horentní cenu 999,99 dolarů a více je stále k dostání přímo od společnosti Samsung. Avšak na omezenou dobu jej lze zakoupit za pouhých 489,99 dolarů na stránkách…

Samsung Galaxy S22+ žije a je lákavější než kdy dříve za tuto vražednou cenu

Samsung Galaxy S22+ za horentní cenu 999,99 dolarů a více je stále k dostání přímo od společnosti Samsung. Avšak na omezenou dobu jej lze zakoupit za pouhých 489,99 dolarů na stránkách Woot.

Korejský gigant, Samsung, nedávno uvedl na trh svou nejnovější vlajkovou loď Galaxy S22+. Tento model se může pyšnit ohromujícím designem a špičkovými technickými parametry, čímž navazuje na úspěch svých předchůdců. Bohužel, blahobyt a inovace mají svou cenu. Původní cena telefonu byla stanovena na 999,99 dolarů.

Naštěstí pro nadšence do mobilních technologií existuje možnost získat tento přístroj za značně nižší cenu. Vzhledem k omezenému časovému období je totiž možné S22+ zakoupit za pouhých 489,99 dolarů na internetovém obchodě Woot. Tato sleva je neodolatelná a představuje skutečnou příležitost pro všechny, kteří sní o tomto špičkovém smartphonu, ale cenovka je pro ně nepřístupná.

Galaxy S22+ je vybaven řadou vylepšení oproti svému předchůdci. Telefon disponuje například osmi-jádrovým procesorem Exynos, který zajišťuje plynulý chod a vysokou rychlost odezvy. Díky operačnímu systému Android 13 má uživatel k dispozici nejnovější funkce a možnosti. Na zadní straně telefonu se nachází kvalitní trojitý fotoaparát pro zachycení dokonalých fotografií a videí.

Nejdůležitější je ovšem tato exkluzivní sleva na Woot, která poskytuje možnost získat Galaxy S22+ za skvělou cenu. Pokud tedy plánujete pořídit si špičkový smartphone za přijatelnou cenu, neváhejte a využijte této nabídky.

FAQ:
1. Jak dlouho je tato sleva platná?
Sleva na Galaxy S22+ je platná pouze po omezenou dobu. Doporučujeme využít této nabídky co nejdříve.

2. Proč je obvyklá cena tohoto telefonu tak vysoká?
Samsung Galaxy S22+ je vysoce výkonný smartphone s špičkovými technologickými funkcemi a inovacemi, což odůvodňuje vyšší cenu.

3. V jakých barevných provedeních je dostupný Galaxy S22+?
Momentálně je Galaxy S22+ dostupný v několika barevných provedeních, včetně černé, stříbrné a modré varianty.

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/samsung-galaxy-s22-plus-new-woot-deal-more-compelling-than-ever_id155220