Samsung Galaxy S8 a S8 Plus s přesnými rozměry

Samsung Galaxy S8

Po měsících nejrůznějších spekulací, zveřejnění obalu a dalších informací, se na internet dostal obrázek, který je sice neoficiální, ale můžeme s jistotou říct, že rozměry sedí. Jedná se právě o zobrazení 18.5:9, což je přesné číslo, které nedávno uniklo na internet, že právě takový poměr stran bude telefon mít.

Samsung Galaxy S8 a S8 Plus

Samsung Galaxy S8 a S8 Plus

Je docela možné, že nové telefony od Samsungu budou v poměru 2:1, které se také nazývá jako „Univisium format“. Tento formát bude používat i telefon LG G6. Používá ho i samotný Netflix u pár svých seriálu.

 

Dále se minulý týden objevila fotografie, která poukázala na snímač otisků prstů hned vedle fotoaparátu. Tlačítko má eliptický tvar, takže je shodné s „home“ tlačítkem. To právě na telefonu Galaxy S8 není.

Velkým překvapením je poté poměr LCD displeje k ploše celého telefonu. Zdroj potvrdil, že se bude jednat o 5.8 a 6.2 palcový telefon, ale velikost oproti S7 a S7 Edge bude nezměněná.

Oba telefony Samsung Galaxy S8 a S8 Plus budou mít zahnutý displej

Samsung Galaxy S8 Plus rozměry

Samsung Galaxy S8 Plus rozměry

Oba telefony budou mít zahnutý okraj, tak jak byly telefony „edge“. Tentokrát jsou oba telefony zahnuté, to znamená rovná plocha telefonu má 5.6 palců, respektive 6.08 palců.

Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8

Samsung S8 Plus má 85% LCD displeje pokryty přední část telefonu, což je téměř stejně, jak bylo předpovídáno 83%.