Samsung Galaxy S8 plus v reálu na fotkách

Tím, jak se blíží vydání tohoto telefónu, tak přicházejí neustále nové a nové informace. Tentokrát se k nám dostaly nové fotografie přímo z provozu. Podle všeho fotografie pochází přímo od světového stratéga Samsungu, takže je jasný důvod, proč se fotky dostaly na svět. Mají opravdu dobrou kvalitu. Jedná se tedy o verzi 6.2 palcového telefonu. Je […]

Samsung Galaxy S8 plus

Tím, jak se blíží vydání tohoto telefónu, tak přicházejí neustále nové a nové informace. Tentokrát se k nám dostaly nové fotografie přímo z provozu. Podle všeho fotografie pochází přímo od světového stratéga Samsungu, takže je jasný důvod, proč se fotky dostaly na svět. Mají opravdu dobrou kvalitu.

Jedná se tedy o verzi 6.2 palcového telefonu. Je to phablet Samsung Galaxy S8 plus. Fotky pocházejí z Mexika jak si můžeme z uživatelského rozhraní vyvodit

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S8 plus

Krom fotografie displeje, který je téměř bez okraje, tak uvidíme trošku uživatelského rozhraní tohoto nového telefonu. Jak bylo v očekávání, tak model SM-G555F bude mít nové Grace  rozhraní. Navíc na displeje jsou tlačítka, již na telefonu nenaleznete fyzická tlačítka ani „home“. Na fotkách jdou vidět pokročilé funkce menu.

Další funkcí je možnost změnit rozlišení. Telefon má neobvyklý poměr stran 18.5:9, a máte možnost si zvolit 2960×1440, 2220×1080 a 1480×720 rozlišení. Máte možnost prozkoumat taktéž uživatelské rozhraní fotoaparátu. Zadní kamera disponuje 12 MPx a přední 8 MPx. Smutné je, že zde nepadla žádná informace ohledně automatickém ostření přední kamery.

zdroj: androidmx.net