Samsung Galaxy S8 v nové, růžové barvě

Již příští týden se zájemkyně dočkají Galaxy S8 v krásné růžové barvě. Oznámila to společnost Samsung Electronics Czech and Slovak. Barevné portfolio špičkového chytrého telefonu Galaxy S8 se rozšíří o další barvu. Samsung tak doplní černou Midnight Black, fialovou Orchid Gray, stříbrnou Arctic Silver a modrou Coral Blue. Novinka
Samsung Galaxy S8 Růžová varianta

Již příští týden se zájemkyně dočkají Galaxy S8 v krásné růžové barvě. Oznámila to společnost Samsung Electronics Czech and Slovak. Barevné portfolio špičkového chytrého telefonu Galaxy S8 se rozšíří o další barvu.

Samsung tak doplní černou Midnight Black, fialovou Orchid Gray, stříbrnou Arctic Silver a modrou Coral Blue. Novinka bude na českém trhu v prodeji u vybraných prodejců od 18. září 2017.

Samsung Galaxy S8 Růžová varianta

Samsung Galaxy S8 Růžová varianta

Doporučená maloobchodní cena telefonu zůstane na stejné cenové hladině, jako ostatní barvy telefonu, tedy na 21 999,- Kč.

Co Galaxy S8 nabízí?

Krásná barva vytváří dojem jednoty mezi sklem a kovovým tělem telefonu. Mobilní telefon Galaxy S8 má uhlopříčku 5.8 palců s Infinity displejem. Má zaoblený design a souvislý povrch bez tlačítek nebo ostrých hran. Fotoaparát se clonou F/1.8, IP68 a kapacitou až 256 GB.

Zdroj: TZ