Vypnout reklamy

Samsung Galaxy S9 a S9+ kamery a hardware detailně

Je to ještě více jak měsíc před odhalením vlajkového telefonu Galaxy S9, ale na internet se dostávají stále více informací o tomto telefonu. Tentokrát zavítáme do hloubky. Jak už určitě víte, tak Galaxy S9 a S9+ budou mít rozdílné fotoaparáty. Například Galaxy S9 bude disponovat 12 MPx zadním fotoaparátem s optickým stabilizátorem obrazu. Mezitím co Galaxy […]

Samsung Galaxy S9

Je to ještě více jak měsíc před odhalením vlajkového telefonu Galaxy S9, ale na internet se dostávají stále více informací o tomto telefonu. Tentokrát zavítáme do hloubky. Jak už určitě víte, tak Galaxy S9 a S9+ budou mít rozdílné fotoaparáty. Například Galaxy S9 bude disponovat 12 MPx zadním fotoaparátem s optickým stabilizátorem obrazu. Mezitím co Galaxy S9+ bude mít duální fotoaparát s 12Mpx + 12MPx.

Fotoaparát Galaxy S9

Nicméně podle posledních informací budou mít oba telefony clonu na F1.5. Prozatím nejlepším fotoaparátem, který dokázal fotit dobře za tmy byl LG V30 se clonou F1.6.

Nicméně Galaxy S9 bude mít podle všeho variabilní clonu F1.5/F2.4. Uživatelé budou moci nastavit clonu dřív, než se udělá fotografie. Tato technologie není tak úplně nová.

Samsung Galaxy S9 komponenty

Samsung Galaxy S9 komponenty

Fotoaparát Galaxy S9+

Na druhé straně bude Galaxy S9+ se dvěma kamerami s různými clonami F1.5 a F2.4. Chytrý telefon dokáže vyfotit oběma kamerami najednou. Kamera dokáže využít rozpoznávání hloubky a to za pomocí algoritmu. Výsledkem tak bude high-end foto.

Selfie fotoaparát bude u obou telefonu na 8MPx s automatickým ostřením a iris skenerem. Dále budou mít tyto kamery slow-motion.

Hardwarové specifikace Galaxy S9

Galaxy S9 má mít 5.77 palcový displej a Galaxy S9+ má zase mít 6.22 palcový displej.

Podle všeho 4GB RAM náleží Galaxy S9 a S9+ náleží 6GB RAM. Co se týče velikosti batérie, tak Galaxy S9 má 3000 mAh a Galaxy S9+ 3500 mAh.