Samsung Galaxy S9 s novou DeX Pad stanicí

Podle veškerých informací se objeví zároveň s novým Galaxy S9 nová DeX stanice. Je zřejmé, že stanici si budou moci zakoupit zvlášť. Je docela možné, že někteří prodejci nabídnou DeX stanici zdarma jako dárek. Nicméně informace vypadá docela důvěryhodně. DeX Pad si Samsung v Evropě zarezervoval 29. Prosince, takže nikdo jiný nemůže tento název použít. […]

dex_stanice_web

Podle veškerých informací se objeví zároveň s novým Galaxy S9 nová DeX stanice. Je zřejmé, že stanici si budou moci zakoupit zvlášť. Je docela možné, že někteří prodejci nabídnou DeX stanici zdarma jako dárek.

Nicméně informace vypadá docela důvěryhodně. DeX Pad si Samsung v Evropě zarezervoval 29. Prosince, takže nikdo jiný nemůže tento název použít. Odhalení přijde na MWC 2018 v Barcelóně.

Narozdíl od DeX stanice, tak DeX Pad nabídne dotykové ovládání a také podle všeho bezdrátové nabíjení. Není zde však informace, jaké doplňky budou potřeba k propojení s vaším monitorem.

Není důvod, proč by nový DeX Pad Samsung nabízel za nižší cenu než DeX stanici a proto si myslíme, že bude stát okolo 150$.

DeX Stanice

DeX Stanice