Vypnout reklamy

Samsung Galaxy Tab S6 dorazí tento rok na trh. Nebude to tedy Galaxy Tab S5, jak každý doufal a důvod tohoto přeskočení čísla 5 je stále neznámy.

Samsung pracuje na novém vlajkovém tabletu a vypadalo to, že se bude nazývat Galaxy S5 jelikož předchozí tablet byl Tab S4. Nicméně z nějakého důvodu Samsung číslovku 5 přeskočí a půjde přímo na číslo 6.

Krom toho, že jsme se dozvěděli, že tentokrát Samsung bude mít nový tablet Galaxy Tab S6, tak se k nám dostaly i nové fotografie tohoto tabletu. Jsou však trochu rozmazané.

Jméno je potvrzeno logem. Samsung Galaxy Tab S6 poběží na systému Android 9 Pie hned od počátku a je možné, že se oficiálně tablet představí již brzy. Věříme, že zároveň s telefonem Note 10.

U Samsungu to chodí tak, že většina telefonu vydaných ve druhé polovině roku již mají systém Android z roku předchozího a mezitím firma Google vydá novou verzi.

Specifikace

Samsung Galaxy Tab S6 je TOP tablet, který má čip Qualcomm Snapdragon 855. Minulý rok tablet Galaxy Tab S4 dorazil se Snapdragon 835 z roku předchozího. Dále Samsung Galaxy Tab S6 bude nabízet 10.5 palcový displej, 6GB RAM, základní model se 128GB a je zde i model s 256GB interním úložištěm.

Stejně jako předchozí tablet, tak i Tab S6 dorazí se stylusem. Na zadní straně tabletu bude držet magnetem. S Pen bude mít také podporu Bluetooth.

Tablet dorazí s duálním fotoaparátem na zadní straně. Ovšem žádné detaily nemáme. Víme, že tablet dorazí s Wi-Fi verzí nebo s Wi-Fi+LTE verzi a to v barvách šedá, modrá, hnědá.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.