Samsung Galaxy Watch 3 oficiálně

Samsung Galaxy Watch 3 přicházejí s několika funkcemi, jako je měření tlaku nebo okysličení krve, ale zároveň má vylepšené sledování spánku.

Samsung Galaxy Watch 3

Pokračujeme v oficiálních představení nových produktů firmy Samsung. Nyní tady máme nové hodinky Galaxy Watch 3, které přicházejí s funkcí pro měření kyslíku v krvi SpO2 a taktéž poskytnou měření tlaku a ECG.

Nové hodinky se budou prodávat ve dvou verzích a to 45mm a 41mm s displejem 1.4 palců a 1.2 palců. Je zde použit SAMOLED displej s rozlišením 360 x 360 a má sklíčko Gorilla Glass DX. Ciferník budete moci otáče a používat ho jako navigaci v prostředí hodinek.

Samsung Galaxy Watch 3 41mm
Samsung Galaxy Watch 3 41mm

Uvnitř hodinek je čip Exynos 9110 s duálním procesorem 1.14GHz, 1GB RAM a 8GB interním úložištěm. Je zde také verze pro LTE a eSIM.

Samsung Galaxy Watch 3 mají certifikaci IP68 a je tak prachu odolný i voděvzdorný. Baterie v hodinkách je 340 mAh nebo 247 mAh záleží na verzi, kterou si zvolíte.

Tizen 5.5

Samsung Galaxy Watch 3 45mm
Samsung Galaxy Watch 3 45mm

Samsung zůstává věrný svému systému Tizen 5.5. Společnost zároveň upozornila, že v době vydání ještě technologie pro měření okysličení krve nebude k dispozici a dorazí později tento rok. Následné funkce BP (tlak) a ECG budou záležet na daném státě. Některé státy světa totiž tyto funkce nepovolují běžným lidem. Musí se to prodiskutovat s ministerstvy zdravotnictví.

Sport

Hodinky jsou však velkým pomocníkem při trénování a Samsung vyvinula software pro real-time zpětnou vazbu a analýzu běhání (k dispozici během tohoto roku).

Další funkcí hodinek je spací manažer. S touto funkcí vám hodinky Galaxy Watch 3 nabídne nové ohodnocení vašeho spánku a přesnější data.

Samsung Galaxy Watch 3 41mm
Samsung Galaxy Watch 3 41mm

Vlastníci těchto hodinek obdrží přístup ke 130 různým videím pro cvičení. Video lze pak přehrát na jakémkoliv zařízení a Galaxy Watch 3 následně bude měřit váš výsledek a říkat vám, co máte dělat.

Galaxy Watch 3 má integraci s Galaxy Note 20 a to včetně automatických odpovědí skrz zprávy nebo obrázky / gify. Nabízí také ovládání pomocí gesty, kdy můžete vzít nebo položit telefon.

Dostupnost a cena

Hodinky se budou prodávat od 21. srpna a to ve variantě Wi-Fi nebo LTE. Hodinky budou v barvách bronzová, černá a stříbrná.

Cena hodinek se bude pohybovat okolo 10 000,- Kč.

Samsung Galaxy Watch 3 infografika
Samsung Galaxy Watch 3 infografika