Vypnout reklamy

Samsung Galaxy Watch 3 oficiálně

Vydáno dne: 5.8.2020

Samsung Galaxy Watch 3 přicházejí s několika funkcemi, jako je měření tlaku nebo okysličení krve, ale zároveň má vylepšené sledování spánku.

Pokračujeme v oficiálních představení nových produktů firmy Samsung. Nyní tady máme nové hodinky Galaxy Watch 3, které přicházejí s funkcí pro měření kyslíku v krvi SpO2 a taktéž poskytnou měření tlaku a ECG.

Nové hodinky se budou prodávat ve dvou verzích a to 45mm a 41mm s displejem 1.4 palců a 1.2 palců. Je zde použit SAMOLED displej s rozlišením 360 x 360 a má sklíčko Gorilla Glass DX. Ciferník budete moci otáče a používat ho jako navigaci v prostředí hodinek.

Samsung Galaxy Watch 3 41mm
Samsung Galaxy Watch 3 41mm

Uvnitř hodinek je čip Exynos 9110 s duálním procesorem 1.14GHz, 1GB RAM a 8GB interním úložištěm. Je zde také verze pro LTE a eSIM.

Samsung Galaxy Watch 3 mají certifikaci IP68 a je tak prachu odolný i voděvzdorný. Baterie v hodinkách je 340 mAh nebo 247 mAh záleží na verzi, kterou si zvolíte.

Tizen 5.5

Samsung Galaxy Watch 3 45mm
Samsung Galaxy Watch 3 45mm

Samsung zůstává věrný svému systému Tizen 5.5. Společnost zároveň upozornila, že v době vydání ještě technologie pro měření okysličení krve nebude k dispozici a dorazí později tento rok. Následné funkce BP (tlak) a ECG budou záležet na daném státě. Některé státy světa totiž tyto funkce nepovolují běžným lidem. Musí se to prodiskutovat s ministerstvy zdravotnictví.

Sport

Hodinky jsou však velkým pomocníkem při trénování a Samsung vyvinula software pro real-time zpětnou vazbu a analýzu běhání (k dispozici během tohoto roku).

Další funkcí hodinek je spací manažer. S touto funkcí vám hodinky Galaxy Watch 3 nabídne nové ohodnocení vašeho spánku a přesnější data.

Samsung Galaxy Watch 3 41mm
Samsung Galaxy Watch 3 41mm

Vlastníci těchto hodinek obdrží přístup ke 130 různým videím pro cvičení. Video lze pak přehrát na jakémkoliv zařízení a Galaxy Watch 3 následně bude měřit váš výsledek a říkat vám, co máte dělat.

Galaxy Watch 3 má integraci s Galaxy Note 20 a to včetně automatických odpovědí skrz zprávy nebo obrázky / gify. Nabízí také ovládání pomocí gesty, kdy můžete vzít nebo položit telefon.

Dostupnost a cena

Hodinky se budou prodávat od 21. srpna a to ve variantě Wi-Fi nebo LTE. Hodinky budou v barvách bronzová, černá a stříbrná.

Cena hodinek se bude pohybovat okolo 10 000,- Kč.

Samsung Galaxy Watch 3 infografika
Samsung Galaxy Watch 3 infografika
Další zajímavé příspěvky
Samsung představil evoluci Galaxy Watch hodinek
Galaxy Watch historie

Jakou cestu ušly produkty Galaxy Watch? Samsung si pro vás připravil infografiku historie těchto hodinek, které započaly před dvěma lety.

Videa, která ukazují jak měnit watch faces a používat měření tlaku
Samsung Galaxy Watch 3

Máme k dispozici videa, které vám pomohou se zorientovat v designu watch faces a zároveň vám pomůžou v nastavení měření Přečíst si více

Samsung Galaxy Watch3 s měřením okysličení krve k dispozici s první aktualizací
Samsung Galaxy Watch 3

Samsung Galaxy Watch 3 jsou hodinky, které mají spoustu funkcí. Dokonce dokážou měřit i tlak a mají ECG monitoring, ale Přečíst si více

Galaxy Watch 3 plugin odhalil ovládání gesty
Samsung Galaxy Watch 3

Plugin v Galaxy Watch 3 odhalil nové ovládání gesty a zároveň i nové Watch Faces. Pojďme se tedy podívat na Přečíst si více