Vypnout reklamy

Samsung Galaxy Watch Active 2 a jejich barvy

K dispozici máme rendery Samsung Galaxy Watch Active 2 a barvy těchto hodinek. Dále nechybí ani specifikace. Hodinky dorazí hned v několika barvách i se speciální edici.

Samsung Galaxy Watch Active 2

Samsung pracuje na hodinkách Galaxy Watch Active 2 a oficiálně je představí zítra 5. srpna. Mezitím tady máme oficiální rendery, které ukazují tyto hodinky v plné parádě.

Podívejme se na barevné kombinace těchto hodinek. Do budoucna pro nás Samsung chystá spoustu možností. Objeví se hodinky černé/stříbrné, modré/šedé a růžové/zlaté/béžové.

Samsung Galaxy Watch Active 2
Samsung Galaxy Watch Active 2

Dalšími hodinkami je edice Under Armour, které budou dostupné s pásky černá a stříbrná. Čim se budou lišit od standardní verze Watch Active 2 není úplně jisté. Avšak pokud si takové hodinky zakoupíte, tak určitě obdržíte nějaké předplatné k MapMyFitness, Endomondo a MyFitnessPal.

Nové hodinky mají dotykový rámeček se kterým můžete různě navigovat skrz UI bez toho, aniž byste si zakrývali obrazovku.

Samsung Galaxy Watch Active 2
Samsung Galaxy Watch Active 2

Specifikace

Hodinky disponují Bluetooth 5.0, ECG senzore, detekci pádu, 768MB RAM, 4GB interní úložiště, Exynos 9110, displej 360×360 SAMOLED. Dvě velikosti hodinek 40mm s 1.2 palcovým displejem a 44mm s 1.4 palcovým displejem.

Hodinky budou dostupné ve verzi Wi-Fi a LTE. Gorilla Glass bude pokrývat přední sklíčko hodinek a je pravděpodobné, že jsou vodotěsné do tlaku 5ATM.