Vypnout reklamy

Samsung Galaxy Watch Active 2 – fotografie, specifikace

Vydáno dne: 3.7.2019

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch Active 2 a jeho specifikace k dispozici. Podle serveru SamMobile budou hodinky ve dvou variantách.

Asi před několika dny jsme hovořili o tom, že nové hodinky Galaxy Watch Active jsou ve vývoji. Nicméně v této chvíli jsou předchozí hodinky pouze 4 měsíce staré, tak se nám zdála zpráva poněkud nepravděpodobná. Avšak dnes na SamMobile se objevila informace, že mají k dispozici také fotografie. Hodinky budou disponovat podobným designem, jako předchozí verze.

Například na pravé straně naleznete tlačítko zapnutí/home a s červeným designem. Tlačítko zpět je pak ve tvaru čtverce. Na druhé straně je k vidění mřížka pro reproduktor, a také mikrofón. Na zadní straně hodinek je kromě snímače tepu je nový vzhled. Není zde otáčející rámeček.

Podle zdroje má mít Galaxy Watch Active 2 dvě různé varianty. Ta první je k dispozici s Wi-Fi a další model je 4G LTE. Hodinky mají mít 340mAh baterií pro LTE verzi a pro Wi-Fi 237mAh.

Zařízení má disponovat 1.5GB paměti a 4GB vnitřním úložištěm. Nové One UI ve verzi 1.5, což nahradí nynější verzi 1.0 a přidá pár funkcí.

Operační systém Tizen dorazí v barevných variantách stříbrná, černá, zlatá.

Buroň Tomáš