Vypnout reklamy

Samsung Galaxy Watch Active 2 oficiálně

Vydáno dne: 5.8.2019

Samsung Galaxy Watch Active 2 oficiálně představen. Hodinky jsou v nabídce ve dvou velikostních variantách a ve třech zpracování.

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

Nejnovější chytré hodinky od Samsungu jsou konečně představeny. Díky podpoře LTE si můžou uživatelé vychutnat ještě vyšší pohodu.

Samsung Electronics představila řadu Watch Active 2, což je nejnovější přírůstek do portfolia chytrých hodinek Galaxy. Tyto hodinky jsou vybaveny novými, intuitivními a rafinovanými funkcemi, které budou mnohem více vyhovovat životnímu stylu jednotlivých zákazníků.

Chytré hodinky se prodávají ve třech verzích a to je Galaxy Watch Active 2 – 40mm a 44mm. K tomu je i Galaxy Watch Active 2 s LTE podporou za 11 999,- Kč a dostupností od října.

Co se týče menší verze 40mm, tak ta se bude prodávat za 7499,- Kč od 13. září a 44mm verze za 7999,- Kč od 13. záři.

Hodinky disponují funkcemi jako je řízení spánku, pohybových aktivit, stresu a plnění různých úkolů. Hodinky se přizpůsobí vašemu životnímu stylu.

Design hodinek

Hodinky jsou krásné a prodávají se ve dvou velikostech a třech variantách. Jedná se o velikost 44mm a 40mm ve stylu hliníkové provedení s neformálním fluoroelastomerovým FKM páskem, nebo prvotřídní provedení z pevné nerezové oceli s koženým páskem. K dispozici bude i 44mm verze LTE.

Hodinky nabídnou zakřivený SAMOLED displej. S upgradovaným rozhranním One UI navíc nabízí svým uživatelům jednoduchou, přehlednou a přirozenou navigaci.

Je zde možnost zvolit si ciferník podle svého outfitu a to díky algoritmu výběru barev My Style (pouze telefony Galaxy). K dispozici v aplikaci Galaxy Wearable. Vyfoťte si svůj outfit a následně si vyberte z pěti různých vzorů.

Automatické rozpoznání cvičení

Samsung Fitness
Samsung Fitness

Lze nastavit a sledovat více než 39 druhů cvičení a sedm z nich hodinky rozpoznají automaticky. Pomoci aktualizované funkce Running Coach můžete sledovat, jak rychle běžíte v reálném čase. V zadní části hodinek jsou inovativní zdravotní senzory, takže máte přehled o aktuálním stavu vašeho těla. Nechybí ani sledováni úrovně stresu díky aplikaci Samsung Health a integrace meditační aplikace Calm vás připraví na spánek.

LTE verze

Hodinky s LTE možností vám dovolí bez-problému volat, přijímat hovory a pouhým klepnutím prstu se spojit s uživateli na sociálních sítích.

Nejlepší na tom celém je skvělý ekosystém Galaxy, kdy stačí připojit hodinky ke svému Samsung telefonu a pořizovat tak fotografie, přepínat se mezi objektivy a také ovládat vše v aplikaci SmartThings, kde máte připojené další chytré spotřebiče společnosti Samsung.

Zdroj: Tisková zpráva

Buroň Tomáš

Populární příspěvky