Vypnout reklamy

Samsung Galaxy Watch Active poběží na One UI

Samsung Galaxy Active

Nové kvalitní rendery nových hodinek Samsung Galaxy Watch Active. Hodinky poběží na novém uživatelském rozhraní One UI a nebude mít otáčející se ciferník.

Nové rozhraní One UI vypadá na hodinkách čistě a svěží. Jelikož Samsung odstranil možnost otáčení ciferníků, tak započal éru úplně dotykového displeje, který nahrazuje právě toto otáčení.

Na boku hodinek jsou dvě tlačítka. K dispozici máme i „tváře“ hodinek, kde dominuje černé pozadí. Má to pomoci k delší výdrže baterie, protože displej na hodinkách je OLED.

Fitness funkce na prvním místě

Hodinky se samozřejmě soustředí na fitness, takže má hned několik sledovacích funkcí a zároveň vás popohání k tomu, abyste dosáhli denního cíle. Nové hodinky dokážou rozpoznat aktivitu, kterou vykonáváte, takže nemusíte nic nastavovat.

Galaxy Watch Active budou pokračovat ve sledovací aktivitě pulzu a pokud je zapnuto, tak vás hodinky okamžitě upozorní na abnormalitu.

Hodinky budou mít 1.1 palcový AMOLED displej. Čip Exynos 9110, 768MB RAM a 4GB interní úložiště, Wi-Fi, Bluetooth 4.2, GPS, NFC a 236mAh baterií. Hodinky poběží na systému Tizen 4.0.0.3 a jsou použitelné do 50 metrů pod vodou.

Hodinky se představí 20. února 2019.

Zdroj