Vypnout reklamy

Samsung Galaxy Z Flip 5G oficiálně

Vydáno dne: 24.7.2020

Telefon Samsung Galaxy Z Flip 5G je již představen a oficiálně se dostane do prodeje 7. srpna a to za částku 43000,- Kč.

Nový telefon Samsung Galaxy Z Flip 5G se oficiálně představil již teď. Samsung se rozhodl, že nebude tento telefon představovat 5. srpna, ale udělal to právě před dvěma dny.

Věděli jsme však, že tento telefon dorazí, ale nevěděli jsme přesně kdy. Není to tak žádné překvapení.

Samsung Galaxy Z Flip 5G disponuje stejnými specifikacemi, jako předchůdce, ale nyní však přesto získává přetaktovaný čip Snapdragon 865+ a 5G modem. Telefon dorazí ve dvou barvách a to je bronzová a šedá.

Všechno ostatní je ohledně tohoto telefonu nezměněno. Telefon je prý o 0.1mm tenčí, což běžný uživatel ani nepozná a váží stejně 183 gramů.

Displej

Telefon nabídne 6.7 palcový displej o rozliśení 2636x1080px s dynamickým AMOLED displejem a druhý displej, který se zobrazí po zavření telefonu, tak má 1.1 palců 300x112px SAMOLED.

Fotoaparát

Dále jsou tady dvě kamery 12MPx hlavní se clonou f/1.8 a 12MPx širokoúhlou kamerou. Uvnitř telefonu je pak 10MPx selfie kamera se clonou f/2.4.

Telefon běží na verzi One UI 2.1 s pár exkluzivními funkcemi, jako je například Flex mód, kdy dokážete aplikaci rozdělí právě na půlku dané obrazovky.

Samsung Galaxy Z Flip 5G
Samsung Galaxy Z Flip 5G

Dostupnost v ČR

V české republice jde telefon do prodeje 7. srpna a to za částku 43 000,- Kč.

Další zajímavé příspěvky
Teaser video pro Galaxy Z Flip 5G
Galaxy Z Flip patent

Teaser video pro Galaxy Z Flip 5G odhaluje další specifikace i design telefonu. Nicméně již za dva dny se dozvíme Přečíst si více

Samsung oficiálně certifikovalo Galaxy Z Flip 5G (SM-F707B)
Samsung Galaxy Z Flip

Samsung oficiálně certifikovalo telefon Galaxy Z Flip 5G pod označením SM-F707B, což je nová varianta tohoto telefonu s 5G modemem.

Pojďme se blíže podívat, jak funguje skládaný telefon Galaxy Z Flip
Samsung Galaxy Z Flip

Vysvětlení, jak funguje otevírací mechanismus v Samsung Galaxy z Flip. Nová technologie má pomoci ošetřit usazení prachu mezi otevíracím mechanismem.

Nový design telefonu Galaxy Z Flip
Galaxy Z Flip patent

Design nového telefonu Galaxy Z Flip lehce odhalen díky patentu, který byl nyní zapsán v Německu. Podle všeho se chystají Přečíst si více