Vypnout reklamy

Samsung Galaxy Z Flip Lite na cestě na trh

Vydáno dne: 11.1.2021

Samsung chce dorazit s levnější variantou Galaxy Z Flip Lite, ale stále o něm moc nevíme. Dokonce se objevily zprávy, že by být neměl, ale po čase zase, že ano.

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

Skládané telefony budou a možná nebudou budoucí cestou, kam svět mobilních telefonu směřuje. Nicméně stále se jedná o drahé zařízení a Samsung to chce změnit “očesanou” verzí Lite.

Tato informace pochází od Ross Young, zakladatele DSCC a s ověřenými informacemi ohledně skládaných telefonu. Ten řekl, že o Z Fold Lite již delší dobou neslyšel, takže by byl zapomenut a na trh se nedostane.

Nicméně ne všechny naděje jsou pro Galaxy Z Flip ztracené a je stále možnost, že telefon na trh dorazí. Nedávno totiž Young slyšel ohledně Galaxy Z Flip a má být levnější než Galaxy Z Flip. Verze Lite si ponechá ultra tenké sklíčko ze Z Flip.

Je zcela možné, že verze “Lite” bude disonovat celo plastovým pouzdrem, stejně jako Galaxy Fold. Jen tak může Samsung ušetřit nějaké peníze

Kdy přesně takový telefon dorazí a jestli vůbec, tak na to si musíme ještě počkat. Nicméně má být mnohem dostupnější, než Galaxy Z Flip.

Zdroj

Buroň Tomáš

Zavítejte i na další novinky níže