Samsung Galaxy Z Fold 6: Nový design kamery?

Samsung se očekává, že za méně než dva měsíce uvede na trh nové modely Galaxy Z Fold 6 a Galaxy Z Flip 6. Nedávno jsme se dozvěděli, že Z Fold 6…

Samsung Galaxy Z Fold 6: Nový design kamery?

Samsung se očekává, že za méně než dva měsíce uvede na trh nové modely Galaxy Z Fold 6 a Galaxy Z Flip 6. Nedávno jsme se dozvěděli, že Z Fold 6 bude využívat **trochu tlustší verzi Ultra Thin Glass** pro lepší odolnost, zatímco společnost možná našla způsob, jak **minimalizovat vrásky na obrazovce** skládacího zařízení. Nyní renomovaný únikář poskytl pohled na design kamery Galaxy Z Fold 6 a je to docela zajímavé.

Tato informace jistě vyvolává zvědavost mezi fanoušky Samsungu, jak bude nový model vypadat a jaké funkce bude nabízet. Spekulace a očekávání jsou na vzestupu, stejně jako očekávání představení samotného zařízení.

Zatímco se můžeme těšit na novinky ohledně designu, technických specifikací a inovací, mnozí se také zajímají o **cenu** těchto nových modelů a **dostupnost** na trhu. Samsung si již v minulosti vybudoval reputaci výrobce **kvalitních smartphonů**, takže očekáváme, že i tyto nové modely budou splňovat očekávání zákazníků.

FAQ:
1. Kdy se plánuje oficiální představení nových modelů Galaxy Z Fold 6 a Galaxy Z Flip 6?
2. Jaké technologické inovace můžeme očekávat u těchto nových zařízení?
3. Bude cena nových modelů dostupná pro průměrného spotřebitele?

Zdroj: https://www.androidpolice.com/samsung-galaxy-z-fold-6-updated-camera-design-leak/