Samsung Galaxy Z Fold Lite?

Vypadá to, že se na trh chystá odlehčená verze telefonu Galaxy Z Fold. To by pro zákazníky znamenalo nižší cenu a větší dostupnost. Jedná se prozatím o patent. Tento patent pak stránka LetsGoDigital převedla do renderového vzhledu. Samsung nyní experimentuje s několika skládanými telefony, kdy po složení má displej
Galaxy Z Fold Lite

Vypadá to, že se na trh chystá odlehčená verze telefonu Galaxy Z Fold. To by pro zákazníky znamenalo nižší cenu a větší dostupnost. Jedná se prozatím o patent.

Tento patent pak stránka LetsGoDigital převedla do renderového vzhledu. Samsung nyní experimentuje s několika skládanými telefony, kdy po složení má displej telefonu ne přední straně.

Firma Samsung tak podle všeho chce nabídnout skládaný telefon s displejem vpředu. Chce tak konkurovat novým telefonum Huawei Mate X a Mate Xs.

Galaxy Z Fold Lite
Galaxy Z Fold Lite

V dubnu společnost Samsung podala patentovou přihlášku k WIPO a to na skládací telefon včetně kamery.

V diskuzi jsou tři telefony. Dva s výklopným displejem a třetí s výklopným displejem směrem dovnitř. Všechny modely jsou pak navrženy tak, že budou mít jednu nebo více kamer.

První telefon nabídne v rozloženém stavu velikost jako má tablet a v pravém horním rohu je kamera. V rozloženém stavu tak bude jenom jedna kamera. Na zadní straně pak dva fotoaparáty. To je však první varianta.

Druhý model se podobá tomu prvnímu, ale prohlubeň v rámu je větší a na zadní straně tak má telefon více kamer a senzorů a jsou použitelné i ve složené poloze.

Podívejte se na fotky níže.

Teď přemýšlíme, jedná se o Galaxy Z Fold Lite?

V této chvíli není jisté. Nicméně může to být také Galaxy Z Fold 3. Je také možné, že jedná varianta z výše zobrazených telefonu bude právě Galaxy Z Fold Lite a tím sníží nynější cenu skládaných telefonu a dostane se tak technologie k více lidem.

Firma tak bude muset učinit ústupky v některých funkcích nebo použitém hardwaru.