Vypnout reklamy
  • Home
  • Android Novinky
  • Samsung Knox Capture používá ke skenování čárových kódů fotoaparát

Samsung Knox Capture používá ke skenování čárových kódů fotoaparát

Vydáno dne: 22.12.2020

Samsung Knox Capture bude snímat čárové kódy a to zájmena pro trasování zboží, ale v zabezpečené oblasti. Firma má v plánu s touto platformou přijít s telefonem Galaxy S21.

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

Samsung hodlá rozšířit svou bezpečnostní platformu Knox i na další aplikace. Nyní pod ochranou známkou “Knox Capture”. Samsung Knox byl uveden na trh v roce 2013 a je k dispozici na tabletech, telefonech a dalších zařízení.

Samsung Knox chrání zájmena vaše soukromí a firemní data. Knox nabízí ochranu před malwary a jinými útoky. Nová přihláška ochranné známky naznačuje, že společnost Samsung hodlá do svého bezpečnostního systému Knox přidat nové funkce.

3. listopadu 2020 se objevila ochranná známka u EUIPO, což je úřad pro ochranné známky v Evropě. Známku zprostředkovala firma Abril Abogados ze Španělska, která už v minulosti registrovala známky Galaxy A série 2020.

Samsung Knox Capture
Samsung Knox Capture

V dokumentech je uvedeno, že Knox Capture je softwarová platforma bezpečí. Samsung Knox Capture by se mohl používat ke skenování zboží a následně sledování tranzitu zboží.

Knox je rozsáhlý bezpečnostní systém, která uchovává soukromá data od obchodních informací zcela odděleně.

Kdy bude Samsung Knox Capture oznámen není zcela jisté. Pravděpodobně s Galaxy S21.

Zdroj

Buroň Tomáš

Zavítejte i na další novinky níže