Vypnout reklamy

Samsung oficiálně certifikovalo Galaxy Z Flip 5G (SM-F707B)

Vydáno dne: 10.7.2020

Samsung oficiálně certifikovalo telefon Galaxy Z Flip 5G pod označením SM-F707B, což je nová varianta tohoto telefonu s 5G modemem.


Samsung vydá variantu 5G pod označením SM-F707B. Nová zpráva od XDA-Developers říká, že Samsung již oficiálně certifikoval Samsung Galaxy Z Flip 5G.

Samsung Galaxy Z Flip je k dispozici už od února tohoto roku a to s čipem Snapdragon 855+, ale nemá 5G modem. Tento nový model je očekáván s 5G podporou a 256GB interní pamětí a nejméně 8GB RAM.

Galaxy Z Flio 5G
Galaxy Z Flio 5G

Nový Galaxy Z Flip 5G má dorazit ve hnědé barvě a podle 3C certifikace nabídne 15W rychlé nabíjení, jak původní Galaxy Z Flip. Informace o tom, že by telefon měl vylepšený čip Snapdragon 865, nejsou.

Nová varianta má dorazit v srpnu tohoto roku.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
Teaser video pro Galaxy Z Flip 5G
Galaxy Z Flip patent

Teaser video pro Galaxy Z Flip 5G odhaluje další specifikace i design telefonu. Nicméně již za dva dny se dozvíme Přečíst si více

Samsung Galaxy Z Flip 5G oficiálně
Samsung Galaxy Z Flip 5G

Telefon Samsung Galaxy Z Flip 5G je již představen a oficiálně se dostane do prodeje 7. srpna a to za Přečíst si více

Pojďme se blíže podívat, jak funguje skládaný telefon Galaxy Z Flip
Samsung Galaxy Z Flip

Vysvětlení, jak funguje otevírací mechanismus v Samsung Galaxy z Flip. Nová technologie má pomoci ošetřit usazení prachu mezi otevíracím mechanismem.

Nový design telefonu Galaxy Z Flip
Galaxy Z Flip patent

Design nového telefonu Galaxy Z Flip lehce odhalen díky patentu, který byl nyní zapsán v Německu. Podle všeho se chystají Přečíst si více