Vypnout reklamy

Samsung oficiálně ukončuje sérií Galaxy J

Vydáno dne: 10.4.2019

Samsung Galaxy J je ukončena. Telefony ze série Galaxy J se přesouvají právě na sérií Galaxy A, kde se vyvíjí nové telefony vyšší střední třídy.

Pokud očekáváte od firmy Samsung další telefon série Galaxy J, tak se nedočkáte. Firma již tyto produkty vyrábět nebude. To je špatná zpráva, avšak je zde i dobrá zpráva, že firma na střední třídu telefonu nezapomněla a bude vydávat telefony pod sérií Galaxy A.

Samsung nedávno zveřejnil video, kde se z Galaxy J stává série Galaxy A. Není to nic překvapujícího, když Galaxy A a Galaxy M jsou již na trhu.

Rozdíl mezi sériemi je hlavně ve specifikaci, kde “A” patří do střední třídy a “M” do nízké třídy. Liší se tak zájmena v ceně. Se sérií Galaxy J byl problém, že telefony byly překonávány konkurencí a jelikož chce Samsung začít znovu, tak potřeboval nové pojmenovaní.

Na videu můžeme vidět několik high-end funkcí Galaxy A série, jako je dlouhá výdrž baterie, rychlé nabíjení, snímač otisků pod displejem.

Funkce

Samozřejmě ne všechny tyto funkce budou v každém telefonu Galaxy A série, ale většina z nich je budou mít. Samsung již vypustil do světa informace ohledně telefonu Galaxy A10, A20, A30, A50 a A70. Další telefony se představí dnes a to Galaxy A60, A80 a A90.

S telefony série Galaxy J se nestane nic. Samsung neplánuje, že by přestal tyto telefony aktualizovávat. Nicméně další telefon série Galaxy J již nevyjde.

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš
Tágy: