Samsung Galaxy A10 s Exynos 7885 na Geekbench

Minulý měsíc jeden Čínský uživatel zveřejnil informaci, že by Galaxy A10 mohlo být první zařízení se snímačem otisků prstů v displeji. Varianta, která se objevila na Geekbench je SM-A105F a k dispozici máme specifikace. Samsung Galaxy A10 bude pravděpodobně dostupnější telefon a na trh se dostane ještě tento rok. K dispozici má čip Samsung Exynos […]

Minulý měsíc jeden Čínský uživatel zveřejnil informaci, že by Galaxy A10 mohlo být první zařízení se snímačem otisků prstů v displeji. Varianta, která se objevila na Geekbench je SM-A105F a k dispozici máme specifikace.

Samsung Galaxy A10 bude pravděpodobně dostupnější telefon a na trh se dostane ještě tento rok. K dispozici má čip Samsung Exynos 7885 vyroben na 14nm procesu.

Samsung podle všeho do telefonu umístil 2GB RAM, což značí, že telefon bude levnější, než předchozí telefony série „A“. Galaxy A10 SM-A105F získala skóre 1103 bodů v jedno-jádrovém testu a 3324 v testu více-jádro.

Skóre je celkem nízké s porovnáním s ostatními telefony s čipem Exynos 7885. Nicméně test odhalil, že telefon běží na systému Android 9.0 Pie, což znamená, že celá nová série Galaxy A bude běžet na systému Android 9.0 Pie.

Samsung Galaxy A10 Geekbench

Samsung Galaxy A10 Geekbench

Samsung použije klasický LCD displej. Jde vidět, že Samsung chce, aby byl telefon dostupný spoustu lidem, takže umísťuje do telefonu tu nejlevnější variantu displeje, protože právě displej tvoří velkou část ceny.

Cíl Samsungu je prodat až 3 miliónu A10 každý měsíc

Samsung plánuje prodat mezi 2.5 – 3 milióny mobilních telefonu Galaxy A10 každý měsíc. Jsme zvědaví, jestli Galaxy A10 bude mít snímač otisků v displeji. U vyšší třídy jako je Galaxy A50 má být například optický snímač otisků prstů v displeji.

Zdroj