Vypnout reklamy

Samsung One UI 3.0 s Android 11

Poté, co se nové One UI 3.0 testovalo, tak nyní je již k dispozici na telefonech Galaxy S20 s Android 11 aktualizací. Co je tedy v tomto rozhraní nového?

Celkově vzhled byl předělán a je více estetický. Má zlepšit koncentraci a veškeré úpravy se mají dělat jednodušeji.

Uzamčená obrazovka pak nabízí funkce rychlého přístupu k funkcím a informacím, jako je například ovládání hudby nebo kontrolování agendy. Můžete upravit propustnost pozadí na těchto widgetech a také je tady spousta tapet.

One UI 3.0 vám umožní reorganizovat veškeré zkratky. Jednoduše je můžete seřadit pomocí rychlého přepínače.

Můžete si navíc upravovat sdílený sešit a to tak, že třeba když budete v práci, tak budete mít více k vidění vaše kontakty z práce a poté, když dorazíte domu a bude noc, tak se vám zobrazí kontakty kamarádů a rodiny. Přepnutí do tmavého módu taktéž není nic náročného.

Vylepšená AI

Co se týče kamery a její AI, tak je zde zlepšení v oblasti obrazové kvality ve chvíli, kdy děláte zoom. Fotografie, které jsou editující v galerií, tak mohou být uvedeny do původní verze.

Zároveň je zde aplikace, která vám ukáže v grafu, které věci jste dělali celý týden nejčastěji. Ukáže to tedy vaše zlé návyky. Třeba vám zobrazí i to, jak často jste se na telefon podívali, když jste řídili auto.

Android 11 s One UI 3.0 se již dostává na některé telefony v Evropě. Nicméně čas aktualizace se liší od státu ke státu.